|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван БОНО
В наявності
Артикул: bono-eurosof
19 900 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
|---|---|
| Доступні розміри | змінюється тільки довжина кратно 20см |
| Варіанти матрасу | ламельний блок ППУ або ППУ латексований;. блок на змійці ППУ |
| Механізм трансформації | єврокнижка |
| Габаритний розмір | 2080х760х1000 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ЛДСП. ХДФ |
| Комплектація подушок | 4шт |
| Наповнення за замовчуванням | пінополіуретан. синтепон H -100. меблева тканина |
| Спальне місце | 2080х1500мм |
| Подушки | холлофайбер. знімні чохли |