|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван ДОМІНІ рівний
В наявності
Артикул: domini-rivniy-eurosof
26 900 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
|---|---|
| Доступні розміри | 2660х1060х730 мм |
| Варіанти матрасу | ламельний блок ППУ або ППУ латексований |
| Механізм трансформації | поворотно-відкатний |
| Габаритний розмір | 2660х1060х730 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ЛДСП. ХДФ |
| Комплектація подушок | 4шт |
| Наповнення за замовчуванням | пінополіуретан. синтепон H -100. меблева тканина |
| Спальне місце | 1600х2000 мм |
| Подушки | синтепон. холлофайбер. знімні чохли |