|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван ХІЛТОН Компакт
В наявності
Артикул: hilton_compact-eurosof
30 500 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Спальне місце | 1540 x 2000 мм |
|---|---|
| Подушки | холлофайбер. знімні чохли |
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
| Доступні розміри | 225/235/245 см |
| Механізм трансформації | єврокнижка + пантограф |
| Габаритний розмір | 700 х 2450 х 1070 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ЛДСП. ХДФ |
| Комплектація подушок | 4шт. |
| Наповнення за замовчуванням | Pocket Spring. ППУ. повсть. синтепон H -100. меблева тканина |