|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван ХІЛТОН
В наявності
Артикул: hilton-eurosof
32 500 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Варіанти матрасу | ламельний блок ППУ латексований;. пружинний блок |
|---|---|
| Механізм трансформації | єврокнижка + пантограф |
| Габаритний розмір | 2700Х1070Х700 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ЛДСП. ХДФ |
| Комплектація подушок | 2шт. |
| Наповнення за замовчуванням | Pocket Spring. ППУ. повсть. синтепон H -100. меблева тканина |
| Спальне місце | 1540Х2000мм |
| Подушки | холлофайбер. знімні чохли |
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
| Доступні розміри | 255/265/275 см |