|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван ДЖЕРСІ
В наявності
Артикул: jersey-eurosof
19 900 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Наповнення за замовчуванням | пінополіуретан. синтепон H -100. меблева тканина |
|---|---|
| Спальне місце | 1500х1900 мм |
| Подушки | холлофайбер. не знімні чохли |
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
| Доступні розміри | змінюється тільки довжина кратно 10см |
| Варіанти матрасу | ламельний блок ППУ або ППУ латексований |
| Механізм трансформації | єврокнижка |
| Габаритний розмір | 2020х1000х820 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ЛДСП. ХДФ |
| Комплектація подушок | 2шт |
| Додаткова опція | втяжка на сидінні / без втяжки |