|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван КАЛІФОРНІЯ
В наявності
Артикул: kaliforniya-eurosof
32 500 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Наповнення за замовчуванням | Pocket Spring. ППУ. повсть. синтепон H -100. меблева тканина |
|---|---|
| Спальне місце | 1540Х2000 мм |
| Подушки | синтепон. холлофайбер. знімні чохли |
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
| Доступні розміри | довжина від 2500 до 3000мм |
| Варіанти матрасу | ламельний блок ППУ або ППУ латексований |
| Механізм трансформації | єврокнижка + пантограф |
| Габаритний розмір | 2700Х1070Х700 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ЛДСП. ХДФ |
| Комплектація подушок | 6шт |