|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван ОСТІН
В наявності
Артикул: ostin-eurosof
22 900 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
|---|---|
| Доступні розміри | змінюється тільки довжина кратно 10см |
| Варіанти матрасу | ламельний блок ППУ або ППУ латексований;. блок на змійці ППУ |
| Механізм трансформації | єврокнижка + пантограф |
| Габаритний розмір | 2380 х 980 х 800 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ЛДСП та ДСП декоративно оббитий. ХДФ |
| Комплектація подушок | 2шт. |
| Наповнення за замовчуванням | пінополіуретан. синтепон H -100. меблева тканина |
| Спальне місце | 1920 х 1480 мм |
| Подушки | холлофайбер. знімні чохли |