|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван ВЕНЕЦІЯ кут
В наявності
Артикул: veneciya-kut--eurosof
24 200 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Наповнення за замовчуванням | пінополіуретан. синтепон H -100. меблева тканина |
|---|---|
| Спальне місце | 1500х1950 мм |
| Подушки | холлофайбер. знімні чохли |
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
| Доступні розміри | змінюється тільки довжина кратно 10см |
| Варіанти матрасу | ламельний блок ППУ або ППУ латексований;. пружинний блок |
| Механізм трансформації | єврокнижка |
| Габаритний розмір | 2050x820x1500 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ДСП декоративно оббитий. ХДФ |
| Комплектація подушок | 5 шт |