|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Диван КАЛІФОРНІЯ 280+
В наявності
Артикул: kaliforniya-eurosof-large
34 500 грн
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
| Спальне місце | 1540Х2000мм |
|---|---|
| Подушки | синтепон. холлофайбер. знімні чохли |
| Корпус | дерев'яний каркас із бруса хвойних порід |
| Доступні розміри | 280/290/300 см |
| Механізм трансформації | єврокнижка + пантограф |
| Габаритний розмір | 2700Х1070Х700 мм |
| Ніша для білизни | виготовлений із ЛДСП. ХДФ |
| Комплектація подушок | 6шт |